Незалежно від складності справи ми робимо все можливе для досягнення її успішного результату!

















завантаження




































































spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua

ЮРИДИЧНА ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ // М.П. Омельченко, С.М. Штефан

ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ // М.П. Омельченко, С.М. Штефан

ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ // М.П. Омельченко, С.М. Штефан


  = 168 сторінка =

lawbooksозмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника допускається у межах, точно визначених законодавством, і вираховується із суми, що залишається після утримання податків (ст. 70 цього Закону).
  Із суми заробітної плати, яка виплачується боржнику, пенсії, стипендії й інших доходів боржника може бути утримано за виконавчими документами до повного погашення заборгованості;
  1) у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної
  каліцтвом чи іншим ушкодженням здоров'я, а також втратою го
  дувальника та збитків, заподіяних злочином — п'ятдесят відсот
  ків заробітної плати, пенсії, стипендії, іншого доходу боржника;
  2) за всіма іншими видами стягнень, якщо інше не передбачене
  законом, — двадцять відсотків.
  При цьому загальний розмір відрахувань при кожній виплаті заробітної плати не може перевищувати п'ятдесяти відсотків заробітної плати, яка належить до виплати працівникові, в тому числі при відрахуванні за кількома виконавчими документами. Але це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної
  8 11485 113
  
  плати при відбуванні виправних робіт і при стягненні аліментів на неповнолітніх дітей. У цих випадках розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії, інших доходів боржників не може перевищувати семидесяти відсотків (ст. 70 Закону, ст. 128 КЗпП).
  Встановлений розмір утримань (20, 50, 70 відсотків) із заробітної плати, пенсії, стипендії, інших доходів забезпечує як інтереси стягувачів, так і боржників. Для стягувачів — досягнення наслідків виконання рішень, для боржників — збереження за ними певної


<<<назад<<< * перейти на стр. 1-483 * збірник літератури №69 * >>>далее>>>










УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам.  Більше 700 юридичних підручників, наукових публікацій з юриспруденції, конспектів лекцій з юридичних дисциплін, юршпор, коментованих кодексів та ін.
Все це ви можете знайти (переглянути та скачати) в збірниках юридичної літератури:
1 ... 65  66  67  68  69  
  Також, рекомендуємо Вам відвідати розділ сайту "МАГАЗИН ЮРИСТА"!

УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам. Просимо автора, який заперечує проти розміщення його праці на сайті, повідомити нас про це.
Вся література розміщена на сайті самими відвідувачами юридичного порталу із ціллю ознайомлення їнших відвідувачів.
Завантажуючи чи проглядаючи книгу, Ви погоджуєтесь з даними умовами і зобов’язуєтесь видалити завантажену роботу і всі її копії зразу ж після ознайомлення.

   



вище

ШВИДКЕ МЕНЮ ПО САЙТУ:

ЗАГАЛЬНЕ  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ КЛІЄНТА  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ ЮРИСТА  :   |   |   |   |   | 

   
© 1995-2026 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.