Cправедливість може бути лише тоді, коли людина знає право, розуміє його і чесна за своєю природою!
завантаження
spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua
Мапа сайту юридичної фірми "СПРАВЕДЛИВІСТЬ" Головна сторінка сайту юридичної фірми СПРАВЕДЛИВІСТЬ                                | вхід | реєстрація | консультації | запитати | література | закон | правила | пошук |                       
  ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ
 РОЗДІЛИ:Кількість:
1
На сьогодні надійшло запитань: 1

                                                                          Останніх 20 запитань:                                                                           rss-підписка на оголошення
14:36 Перерахунок розміру пенсії перейти
20:21 Права медичних працівників перейти
09:12 Державна допомога перейти
14:50 Дострокова чорнобильська пенсія перейти
13:48 участь у заявленому конкурсі оренди державного майна перейти
12:50 Ліцензійні зобов’язання. перейти
15:02 Доступ до закритої кримінальної справи перейти
14:33 Індексація одноразової допомоги при народженні дитини перейти
15:16 Розірвання договору купівлі-продажу та відшкодування матеріальної шкоди перейти
16:40 Навантаження викладача перейти
21:44 Відношення про працевлаштування перейти
09:21 приватизация ведомственной квартиры перейти
17:57 КОМПЕНСАЦИЯ ПРИЧИНЕННОГО ВРЕДА ЗОРОВЬЯ перейти
12:38 Мошеннические объявления в интернет перейти
13:27 розпорядок роботи кафе в жилому приміщенні перейти
11:33 Позбавлення батьківських прав перейти
10:09 Яким чином можливо виконати рішення суду про стягнення депозитних коштів з ПАТ "Західінкомбанк"? перейти
11:16 розпаювання землі перейти
11:40 Понижение в должности перейти
10:21 аллименты перейти  У Розділі "Допомога" Ви можете отримати безкоштовну правову допомогу, яка надається з будь-якого питання комерційного, соціального (пенсійного), банківського, житлового, сімейного (шлюбного), трудового, цивільного, земельного, кримінального та ін. права.
   Юридична консультація — загальний термін для визначення фахових порад з правових питань.На цьому сайті ми, юристи, із задоволенням надаємо відповіді на різноманітніші запитання. Під "юридичною консультацією" на сайті слід розуміти роз'яснення, розуміння і застосування положень Закону до суспільних відносин, де в більшості випадків має місце конфлікт інтересів, а не юридичну послуги "юридична консультація", оскільки остання надається виключно "юристом в живу". Завданнями ж такої юрконсультації є оперативне забезпечення професійною юридичною підтримкою, захист прав громадян, отримання клієнтами результату і морального задоволення результатами роботи нашої компанії, створення взаємовигідних відносин з нашими клієнтами.

  У підрозділі "Юридична консультація on-line" Ви можете переглянути надані безкоштовні юридичні консультації та платні юридичні консультації, роз’яснення юристів та надання правових порад, ознайомитися з консультаціями та задати своє унікальне запитання на безоплатній або платній основі.


   Для отримання більш детальної та повної юридичної консультації, Ви можете звернутись до юридичної фірми за тел.:(044) 233-32-79

   
© 1995-2024 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.