Наша підтримка – гарантія Вашого успіху!
завантаження
spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua
Мапа сайту юридичної фірми "СПРАВЕДЛИВІСТЬ" Головна сторінка сайту юридичної фірми СПРАВЕДЛИВІСТЬ                               | вхід | реєстрація | консультації | запитати | література | закон | правила | пошук |                       

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ON-LINE

В даному розділі Ви можете оперативно отримати поверхневу консультацію юриста з питань, що не потребують додаткового вивчення. Всі питання та відповіді на них публікуються на нашому сайті.

 

 Безкоштовна юридична консультація

 

 Платна юридична консультація


   Відповідь на безкоштовне запитання надається спеціалістом компанії або керівництвом в порядку черги та наявності вільного часу консультанта, має оглядовий характер;

  Відповідь юриста публікується на сайті, іноді висилається Вам на E-mail автоматично системою;

  Консультація юриста в більшості випадків обгрунтована чіткими посиланнями на нормативні акти без практики правозастосування;

  Безкоштовні питання можна задавати лише у визначений адміністрацією час, декілька на день, тобто є відповідний ліміт після якого запитання не приймаються.


   Якщо Ви бажаєте отримати безкоштовну електронну юридичну консультацію і погоджуєтесь в повному об'ємі із викладеним вище, натисніть тут та заповніть відповідну форму.

free on-line

  Відповідь надає переважно керівний партнер юридичної фірми, своєчасно (на протязі 24 годин); консультація має інформативно-рекомендаційних характер;

  Консультація автоматично системою висилається безпосередньо Вам на E-mail та додатково розміщується на цьому сайті;

  Юридична консультація в більшості випадків обгрунтована чіткими посиланнями на нормативні акти, практику правозастосування;

  Відповідь спеціаліста може містити пораду щодо бажаних дій у тій чи іншій ситуації, можливі наслідки таких дій або бездіяльності.


  Якщо Ви бажаєте отримати платну електронну юридичну консультацію і погоджуєтесь в повному об'ємі із викладеним вище,натисніть тут та заповніть відповідну форму.

many on-line

Юридична фірма «Справедливість» - це об'єднання висококваліфікованих юристів, які першочерговою своєю задачею передбачають  - вдосконалення фахової майстерності, навичків, юридичної грамотності та творчості в роботі, і, як основне, - успіх, добробут наших клієнтів; ми прагнемо зробити українців заможнішими!   В розділі "Юридичні консультації" Ви маєте можливість запитати юриста, поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь від юристів-професіоналів, юридичну консультацію on-line.
   Ми вважаємо, що юридична грамотність сьогодні не зашкодить нікому, бо як вірно застерігає народна мудрість: "жебрацької долі та арештантської неволі…"

   Для отримання більш детальної та повної юридичної консультації, Ви можете звернутись до юридичної фірми за тел.:(044) 233-32-79

   
© 1995-2024 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.