Дотримуємось принципів законності, порядності та відвертості, справедливості!
















завантаження




































































spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua

ЮРИДИЧНА ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Теорія держави і права/ Навчальний посібник -К.: Юрінком Ін

Теорія держави і права/ Навчальний посібник -К.: Юрінком Ін

Теорія держави і права/ Навчальний посібник -К.: Юрінком Ін


  = 183 сторінка =

lawbooks процесуальними нормами і актами суб'єктивних прав та юридичних обов'язків, що передбачають певні процедури чи порядок втілення норм матеріального права у матеріальних правовідносинах.
   Склад процесуальних правовідносин:
   а) суб'єкти; б) об'єкти; в) зміст.
   Підставою виникнення зміни чи припинення процесульних правовідносин є певні життєві обставини матеріального і процесуального характеру.
   До суб'єктів процесуальних правовідносин слід віднести: а) державні органи; б) недержавні юридичні структури; в) посадових і службових осіб та членів недержавних юридичних структур; г) громадян, іноземних громадян та осіб без громадянства та з подвійним громадянством та ін.
   Об'єктами процесуальних правовідносин є врегульовані нормами процесуального права суспільні відносини, інтереси, дії та результати дій суб'єктів.
   Зміст процесуальних правовідносин характеризується фактичними діями чи бездіяльністю та юридичними обов'язками і суб'єктивними правами, що закріплюють певний юридичний порядок чи певні юридичні процедури здійснення норм матеріального права.
   Виникають, змінюються чи припиняються процесуальні юридичні відносини на підставі певних матеріальних чи процесуальних життєвих обставин, які називають процесуальними юридичними фактами.
  
   § 4. Правоохоронні органи як суб'єкти процесуальних правовідносин
  
   Діяльність правоохоронних органів з реалізації норм матеріального права регулюється процесуальними правовими нормами. Процесуальний порядок діяльності судових органів регулюють Конституція, закони та інші нормативно-правові акти України. Так, діяльність Конституційного Суду України регулюється Законом України «Про Конституційний Суд України» від 16 жовтня 1996 року та Регламентом Конституційного


<<<назад<<< * перейти на стр. 1-208 * збірник літератури №5 * >>>далее>>>










УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам.  Більше 700 юридичних підручників, наукових публікацій з юриспруденції, конспектів лекцій з юридичних дисциплін, юршпор, та ін.
Все це ви можете знайти (переглянути та скачати) в збірниках юридичної літератури:
1 ... 3  4  5  6  7  ... 69
  Також, рекомендуємо Вам відвідати розділ сайту "МАГАЗИН ЮРИСТА"!

УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам. Просимо автора, який заперечує проти розміщення його праці на сайті, повідомити нас про це.
Вся література розміщена на сайті самими відвідувачами юридичного порталу із ціллю ознайомлення їнших відвідувачів.
Завантажуючи чи проглядаючи книгу, Ви погоджуєтесь з даними умовами і зобов’язуєтесь видалити завантажену роботу і всі її копії зразу ж після ознайомлення.

   



вище

ШВИДКЕ МЕНЮ ПО САЙТУ:

ЗАГАЛЬНЕ  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ КЛІЄНТА  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ ЮРИСТА  :   |   |   |   |   | 

   
© 1995-2026 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.