Колектив ЮФ СПРАВЕДЛИВІСТЬ- це кваліфіковані спеціалісти, магістри права, які мають ґрунтовну підготовку в різних галузях права та значний досвід практичної юридичної діяльності!
завантаження
spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua

ЮРИДИЧНА ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Соціологія/ -Х.: Константа, 1996. -192c. Якуба Е.А.

Соціологія/ -Х.: Константа, 1996. -192c. Якуба Е.А.

Соціологія/ -Х.: Константа, 1996. -192c. Якуба Е.А.


  = 1 сторінка =

lawbooks Соціологія/ -Х.: Константа, 1996. -192c. Якуба Е.А.
   ПЕРЕДМОВА
   Навчальний посібник "Соціологія" являє собою трансформований курс лекцій із загальної соціологічної теорії, прочитаний за останні п'ять років студентам соціологічного факультету Харківського університету і Народної академії, які спеціалізуються на со-ціології.
   Автор виходить з того, що соціологія є наукою про суспільство як реальний цілісний організм, механізми його розвитку. У відповідності з цим у навчальному посібнику викладені основні положення загальної соціологічної теорії про суспільство, його структури і підструктури, соціальні механізми його функціонування і розвитку.
   На початку книги розглядаються питання про специфіку соціологічного знання, його структуру, функції, дається уявлення про місце і роль загальної соціологічної теорії, її співвідношення з іншими елементами, підкреслюється, що без загальної соціологічної теорії немає і не може бути цілісної системи наукового соціологічного знання.
   У навчальному посібнику подана характеристика основних висхідних понять соціології: суспільства, спільноти, соціальної групи, соціальної взаємодії, соціальних відносин, особистості у системі соціальних зв'язків, культури. У ході аналізу суспільства як цілісності розкриваються його структурні елементи, сфери, інститути, форми, соціальні механізми.
   Велика увага приділяється розгляду питань соціальної структури і соціальної стратифікації. Спеціально аналізуються соціально-класова, національна-етнічна і поселенська підструктури.
   Соціальна структура розглядається не лише як система соціальних спільнот, а й як інституціональні (організаційні та нормативні) форми соціальної взаємодії. У зв'язку з цим спеціально аналізуються особливості таких основних соціальних інститутів, як економіка, політика, наука, освіта. Заключний розділ присвячений громадській думці як


* перейти на стр. 1-208 * збірник літератури №4 * >>>далее>>>


УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам.  Більше 700 юридичних підручників, наукових публікацій з юриспруденції, конспектів лекцій з юридичних дисциплін, юршпор, та ін.
Все це ви можете знайти (переглянути та скачати) в збірниках юридичної літератури:
1 ... 2  3  4  5  6  ... 69
  Також, рекомендуємо Вам відвідати розділ сайту "МАГАЗИН ЮРИСТА"!

УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам. Просимо автора, який заперечує проти розміщення його праці на сайті, повідомити нас про це.
Вся література розміщена на сайті самими відвідувачами юридичного порталу із ціллю ознайомлення їнших відвідувачів.
Завантажуючи чи проглядаючи книгу, Ви погоджуєтесь з даними умовами і зобов’язуєтесь видалити завантажену роботу і всі її копії зразу ж після ознайомлення.

   вище

ШВИДКЕ МЕНЮ ПО САЙТУ:

ЗАГАЛЬНЕ  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ КЛІЄНТА  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ ЮРИСТА  :   |   |   |   |   | 

   
© 1995-2024 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.