Юридична фірма "СПРАВЕДЛИВІСТЬ" - гарантує Вам стабільність, порядність, конфіденційність та професіоналізм наших фахівців!
















завантаження




































































spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua

ЮРИДИЧНА ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Цивільне право . Навчальний посібник для студентів юрід. ву

Цивільне право . Навчальний посібник для студентів юрід. ву

Цивільне право . Навчальний посібник для студентів юрід. ву


  = 17 сторінка =

lawbooksи займають у зобов'язанні те місце, яке їм визначають сторони. Це можуть бути особи, на користь яких сторонами за договором обумовлено виконання (ст. 160 ЦК України). Положення третіх осіб займають також особи, на яких покладається обов'язок виконання зобов'язання за статтею 164 ЦК України. Отже, сторонами в зобов'язанні є не всі його учасники, а тільки кредитор і боржник, права і обов'язки яких становлять зміст зобов'язального правовідношення.
   Множинність осіб у зобов'язанні. За загальним правилом у зобов'язанні сторони представлені одним кредитором і одним боржником. Разом з тим закон передбачає зобов'язання, в яких на кожній стороні або на одній з них виступають кілька осіб. У таких випадках має місце множинність осіб у зобов'язанні. В одному зобов'язанні можливі три варіанти множинності осіб: 1) кілька боржників і один кредитор;
   2) кілька кредиторів і один боржник; 3) кілька кредиторів і кілька боржників. Зобов'язання із множинністю осіб буває часткове, субсидіарне як окремий вид часткового зобов'язання і солідарне. У частковому зобов'язанні кожний кредитор має право на одержання виконання в рівній частці предмета зобов'язання, кожний з боржників зобов'язаний виконати свою частку, рівну з частками інших боржників (співборжників) даного зобов'язання. Повноваження всіх кредиторів є рівними за обсягом. Обов'язки усіх боржників також рівні за обсягом. Відповідно до частини першої ст. 173 ЦК України правило про рівність часток кредиторів і боржників діє тоді, коли законом або договором не передбачено інше. Наприклад, кілька громадян, купуючи жилий будинок, домовляються між собою і власником про набуття різних часток у праві власності на будинок і про виплату продавцеві різних грошових сум. Розмір часток у зобов'язанні купівлі-продажу визначається договором. При відсутності договору про розмір


<<<назад<<< * перейти на стр. 1-702 * збірник літератури №2 * >>>далее>>>










УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам.  Більше 700 юридичних підручників, наукових публікацій з юриспруденції, конспектів лекцій з юридичних дисциплін, юршпор, та ін.
Все це ви можете знайти (переглянути та скачати) в збірниках юридичної літератури:
1  2  3  4  5  ... 69
  Також, рекомендуємо Вам відвідати розділ сайту "МАГАЗИН ЮРИСТА"!

УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам. Просимо автора, який заперечує проти розміщення його праці на сайті, повідомити нас про це.
Вся література розміщена на сайті самими відвідувачами юридичного порталу із ціллю ознайомлення їнших відвідувачів.
Завантажуючи чи проглядаючи книгу, Ви погоджуєтесь з даними умовами і зобов’язуєтесь видалити завантажену роботу і всі її копії зразу ж після ознайомлення.

   



вище

ШВИДКЕ МЕНЮ ПО САЙТУ:

ЗАГАЛЬНЕ  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ КЛІЄНТА  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ ЮРИСТА  :   |   |   |   |   | 

   
© 1995-2025 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.