Подолати труднощі, поліпшити своє життя і життя своїх близьких, добробут і настрій оточуючих людей Ви зможете з нашими фахівцями-юристами.
















завантаження




































































spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua

ЮРИДИЧНА ЕЛЕКТРОННА БІБЛІОТЕКА

Корпоративне право України (Опорний конспект-книжка)

Корпоративне право України (Опорний конспект-книжка)

Корпоративне право України (Опорний конспект-книжка)


  = 6 сторінка =

lawbooksогоднішній день все ж таки не вдалось віднайти єдиного підходу до цього питання. Деякі вчені взагалі не використовували цю дефініцію, оскільки «науці права немає можливості зупинитися на юоидичних відносинах, а вона повинна звести їх до прав, в яких різноманітні відносини отримують єдність».
   Радянська правова наука виробила свій підхід до визначення цього поняття. «Визначення поняття «правовідношення» давали через родову категорію (суспільне відношення) і видові відмінності (складається на основі діючих правових норм, учасники відношення виступають як носії певних взаємних правомочностей і юридичних обовязків, ці відносини забезпечені і охороняються державою). Але навіть при такій конкретизації категорія «юридичне відношення» була віднесена до найбільш абстрактних юридичних понять».
   Перш, ніж дати власне визначення корпоративного права, хотілося б зазначити, що ми підтримуємо ряд вчених стоїмо на тій позиції, що корпоративні правовідносини за своєю природою носять цивільно-правовий характер. Про це говорить наступне.
   Класично відносини, які регулюються цивільним правом, поділяють на майнові та особисті немайнові відносини, які в свою чергу, можна поділити на такі, що пов`язані з майновими і не пов`язані з такими.
   В основу такої класифікації покладений об`єкт правовідносин, те з приводу чого і виникають самі правовідносини. Майнові відносини виникають з приводу приналежності чи переходу матеріальних благ. Особливість першої підгрупи немайнових відносин "визначається нематеріальною (неречовою) природою їх об`єктів, які являють собою ідеї, образи, символи, хоч і виражені в матеріальній формі". До об`єктів другої підгрупи відносять ті нематеріальні блага, які тісно пов`язані з самою особистістю (наприклад, життя, здоров`я тощо).
   Проте в літературі існує і дещо інша класифікація цивільних правовідносин, за якою останні поділяють


<<<назад<<< * перейти на стр. 1-172 * збірник літератури * >>>далее>>>









УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам.  Більше 700 юридичних підручників, наукових публікацій з юриспруденції, конспектів лекцій з юридичних дисциплін, юршпор, та ін.
Все це ви можете знайти (переглянути та скачати) в збірниках юридичної літератури:
1  2  3  4  5  ... 69
  Також, рекомендуємо Вам відвідати розділ сайту "МАГАЗИН ЮРИСТА"!

УВАГА! Всі права на книги, підручники, статті тощо та їх тексти належать виключно їх авторам. Просимо автора, який заперечує проти розміщення його праці на сайті, повідомити нас про це.
Вся література розміщена на сайті самими відвідувачами юридичного порталу із ціллю ознайомлення їнших відвідувачів.
Завантажуючи чи проглядаючи книгу, Ви погоджуєтесь з даними умовами і зобов’язуєтесь видалити завантажену роботу і всі її копії зразу ж після ознайомлення.

   



вище

ШВИДКЕ МЕНЮ ПО САЙТУ:

ЗАГАЛЬНЕ  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ КЛІЄНТА  :   |   |   |   |   | 

ДЛЯ ЮРИСТА  :   |   |   |   |   | 

   
© 1995-2025 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.