До суду два скачуть, а після суду один скаче, другий плаче!
завантаження
spravedlivist.in.ua
spravedlivist.in.ua
 
       На жаль, в Україні сьогодні надзвичайно багато ВНЗ випускають "спеціалістів", які мають дипломи кваліфікованих юристів, в тому числі магістрів права. Але, головне запитання:

"Чи здатен такий "специаліст" надати грамотну юридичну допомогу?"

       В роботі юриста української юридичної фірми «Справедливість» – головне постійно знаходитись попереду, навіть, - вміти передбачати майбутнє. На сьогоднішній день праця наших юристів надзвичайно складна та відповідальна. Ми вимагаємо від людей цієї професії не лише великого професіоналізму, а й людяності.
       Враховуючи те, що праця юриста мабуть одна з перших, яка вселяє в душі українців віру про існування вічних людських цінностей: справедливості, віри, перемоги добра над злом, ми висуваємо доволі жорсткі вимоги до претендентів на вакантні посади в нашій юридичній компанії.

       Ми вже сьогодні готові розглядати резюме спеціаліста, праця якого характеризується оригінальністю, творчістю та новизною, готового надати кваліфіковану юридичну допомогу будь-кому і в будь-який час.

       На жаль, провести з Вами всіма індивідуальні співбесіди, за браком часу та матеріальних ресурсів компанії є неможливим. Тому Вам пропонується пройти наступні тестові завдання.

ПРАВИЛА УЧАСТІ У КОНКУРСІ НА ЗАНЯТТЯ ВАКАНСІЇ ЮРИСТА:

       Ви авторизуєтесь або реєструєтесь на сайті, відповідаєте на запитання, ми дивимось як швидко та з кількох спроб Ви зуміли пройти тести.
       В тому разі, якщо Ви впораєтесь із електронними тестами, Ваше резюме буде варте нашої уваги з Вами особисто зв'яжуться за вказаними Вами при реєстрації реквізитами.
       Для сучасного юриста-фахівця не існує невирішених проблем. Є тільки питання, з якими юристу потрібно попрацювати ретельніше; підібрати до них більш виважене рішення.

Успіхів Вам!        


     
© 1995-2023 Copyright by spravedlivist.in.ua, . All right reserved.
© Усі права застережено! Використання матеріалів сайту дозволено за умови посилання (для інтернет-видань - за допомогою гіперпосилання) на spravedlivist.in.ua.


Опубліковані на сайті матеріали не носять характер юридичних послуг. Публічної офертою не є. Правова допомога, в тому числі юридична консультація, по конкретній справі надається тільки на особистому прийомі у юриста фірми.